Karnet narciarski Hautes-Alpes 2026-2027: ceny
Zweryfikowane cenniki 2026-2027
Ceny karnetów narciarskich w Hautes-Alpes
W regionie Hautes-Alpes ceny 6-dniowego karnetu dla dorosłych w sezonie 2026-2027 wynoszą od 143 € do 345 € (16 zweryfikowanych ośrodków).
Ostatnia weryfikacja panelu: .
| Ośrodek i teren narciarski | Dorosły 1 dzień | Dorosły 6 dni | Dziecko 6 dni | Rodzaj taryfy | Źródło i data |
|---|---|---|---|---|---|
| CrévouxCrévoux | 29 € | 143 € | 112 € | tarif caissePrix caisse ; les tarifs web distincts de 28 € la journée et 134 € les 6 jours ne sont pas repris. | Oficjalne źródło Zweryfikowano 3 października 2026 |
| ChaillolChampsaur 3 Gliss | 30,50 € | 152,50 € | 129,50 € | tarif public | Oficjalne źródło Zweryfikowano 3 października 2026 |
| LayeChampsaur 3 Gliss | 30,50 € | 152,50 € | 129,50 € | tarif public | Oficjalne źródło Zweryfikowano 3 października 2026 |
| RéallonRéallon | 29,90 € | 164 € | 141 € | tarif public | Oficjalne źródło Zweryfikowano 3 października 2026 |
| CeillacQueyras | 39,30 € | 206,10 € | 169 € | tarif public | Oficjalne źródło Zweryfikowano 3 października 2026 |
| AbrièsQueyras | 40,60 € | 206,10 € | 169 € | tarif public | Oficjalne źródło Zweryfikowano 3 października 2026 |
| Molines-Saint-VéranQueyras | 41,60 € | 206,10 € | 169 € | tarif public | Oficjalne źródło Zweryfikowano 3 października 2026 |
| Puy-Saint-VincentPuy Saint Vincent | 44 € | 220 € | 165 € | tarif public | Oficjalne źródło Zweryfikowano 3 października 2026 |
| La Joue du LoupLe Dévoluy | 46 € | 226 € | 184 € | tarif public | Oficjalne źródło Zweryfikowano 3 października 2026 |
| SuperdévoluyLe Dévoluy | 46 € | 226 € | 184 € | tarif public | Oficjalne źródło Zweryfikowano 3 października 2026 |
| Les OrresLes Orres | 45,50 € | 239 € | 199 € | tarif public | Oficjalne źródło Zweryfikowano 3 października 2026 |
| Orcières MerletteOrcières Merlette 1850 | 48,50 € | 267 € | 227 € | tarif publicPass Horizon : ski, accès piéton, piscine et patinoire en accès illimité pendant la durée du forfait. | Oficjalne źródło Zweryfikowano 3 października 2026 |
| RisoulRisoul–La Forêt Blanche | 58 € | 298 € | 244 € | tarif public | Oficjalne źródło Zweryfikowano 3 października 2026 |
| VarsVars–La Forêt Blanche | 58 € | 298 € | 244 € | tarif en ligneTarifs classiques vendus en ligne ; la prévente est une offre distincte. | Oficjalne źródło Zweryfikowano 3 października 2026 |
| MontgenèvreMontgenèvre–Monts de la Lune | 58,50 € | 301 € | 242,50 € | tarif caisse | Oficjalne źródło Zweryfikowano 3 października 2026 |
| Serre ChevalierSerre Chevalier Vallée | 68 € | 345 € | 283 € | tarif public | Oficjalne źródło Zweryfikowano 3 października 2026 |
Porównaj karnety w Hautes-Alpes
Skorzystaj z naszej porównywarki, aby znaleźć najlepsze oferty wśród wszystkich ośrodków.
Narciarstwo w Hautes-Alpes
Hautes-Alpes to popularny kierunek narciarski z 19 ośrodkami narciarskimi rozmieszczonymi w 8 odrębnych masywach: Oisans, Écrins, Voie Lactée i więcej.
Z maksymalną wysokością 3568 metrów ośrodki Hautes-Alpes oferują korzystne warunki śniegowe i obszary narciarskie dostosowane do wszystkich poziomów.
Ski Pass Advisor pozwala porównywać w czasie rzeczywistym ceny karnetów we wszystkich ośrodkach Hautes-Alpes, aby znaleźć najlepszą ofertę dla Twojego profilu: rodzina, początkujący, ekspert lub miłośnik narciarstwa biegowego.
Najczęściej zadawane pytania
Ile ośrodków narciarskich jest w Hautes-Alpes?
Hautes-Alpes liczy 19 ośrodków narciarskich, rozmieszczonych w masywach Oisans, Écrins, Voie Lactée, Forêt Blanche, Champsaur, Dévoluy, Embrunais, Queyras.
Który ośrodek narciarski w Hautes-Alpes jest najwyższy?
Ośrodki Hautes-Alpes sięgają do 3568 metrów wysokości. Najwyżej położone obszary gwarantują dobre warunki śniegowe nawet pod koniec sezonu.
Gdzie tanio pojeździć na nartach w Hautes-Alpes?
Skorzystaj z naszej porównywarki karnetów, aby znaleźć najtańsze ośrodki w Hautes-Alpes. Małe ośrodki często oferują bardzo konkurencyjne ceny, zapewniając przy tym świetne doznania narciarskie.